Contact met Har Vaessen Expeditie B.V.

Har Vaessen Expeditie B.V.

K.v.K. Roermond nr. 13038961
BTW-nr. NL-805813068B01

Manager

Roel Ottenheim
+ 31 (0)475 50 71 39
Roel.ottenheim@harvaessen.nl
Talenkennis: NL, EN, DE

Expedient Duitsland

Ryan van den Brandt
+ 31 (0)475 50 71 11
ryan.van.den.brandt@harvaessen.nl
Talenkennis: NL, EN, DE

Expedient Duitsland

Ruud Maessen
+ 31 (0)475 50 71 21
Ruud.maessen@harvaessen.nl
Talenkennis : NL, EN, DE

Expedient Duitsland

Maurice Vintcent
+31 (0)475 50 71 02
maurice.vintcent@harvaessen.nl
Talenkennis : NL, EN, DE

Expedient Oost-Europa en Balkan

Ahmet Aksoy
+ 31 (0)475 50 7131
Ahmet.aksoy@harvaessen.nl
Talenkennis : NL, EN, DE, TR

Expedient Zwitserland

Wout Gielens
+ 31 (0)475 50 71 06
wout.gielens@harvaessen.nl
Talenkennis : NL, EN, DE

Pallet administratie

Nathalie van Leersum
+ 31 (0)475 50 71 55
nathalie.van.leersum@harvaessen.nl
Talenkennis: NL, EN, DE

Facturatie

Amy van Bergen
+31 (0)475 50 71 04
invoices@harvaessen.nl
Talenkennis:NL, EN

Contactformulier

Heeft u vragen of wilt u meer informatie over Har Vaessen Expeditie B.V.?
Vul dan onderstaande gegevens in dan nemen wij z.s.m. contact met u op.

Naam: *

Telefoonnummer: *

Emailadres: *

Vraag/opmerkingen:


Start typing and press Enter to search